RC2512FK-0710RL
RC2512FK-0710RL
Yageo
Thick Film Resistors - SMD 10 OHM 1%
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
RC2512FK-07100RL
RC2512FK-07100RL
Yageo
Thick Film Resistors - SMD 100 OHM 1%
Data Sheet
RC2512FK-0710RL
RC2512FK-0710RL
RC2512FK-0711KL
RC2512FK-0711KL
Thick Film Resistors - SMD 11K OHM 1%
Thick Film Resistors - SMD 121K OHM 1%
RC2512FK-0712K1L
RC2512FK-0712K1L
Thick Film Resistors - SMD 15K OHM 1%